Винницкая область за 3290₴👉Вихідні у Вінниці (автобус з Києва)
Турстанок - доступные путешествия
от 3290 Киев Винницкая область

Вихідні у Вінниці (автобус з Києва)

1-й день

8:00 збір групи біля автосалону "Infinity", станція метро "Житомирська". Переїзд до Вінниці на комфортному мікроавтобусі (санітарні зупинки приблизно кожні 2 години).

По дорозі заїдемо у славетний Бердичів, а славиться він не тільки пивом;) Відвідаємо монастирський комплекс босих кармелітів, що є духовною, історичною та архітектурною перлиною цього краю.

Далі на нашому шляху лежить веселий та щедрий куточок Грузії на Поділлі - виноробне господарство Гігінеішвілі. Виноробня влаштована за принципом французьких шато і випускає теруарні вина. Нам гостинно проведуть дегустацію*, розкажуть та покажуть, як з'являється на світ українське вино з грузинською душею. 

*Для осіб до 18 років діє знижка 300 грн від вартості туру, оскільки дегустація для них проводитись не буде, а лише екскурсія.

Невеличкий переїзд і ми з вами потрапляємо до містичної та загадкової ставки Гітлера - "Werwolf". Це таємниче місце досі не розкрило всіх своїх секретів. Екскурсовод проведе нас територією комплексу та розповість все, що відомо про ставку Гітлера.

Нарешті ми з вами прибули до Вінниці. Заселяємось у готель в центрі міста та вирушаємо на екскурсію. Це буде легка пішохідна прогулянка з оглядом старовинних Вінницьких Мурів. Побачимо центральну площу міста з її головною родзинкою - водонапірною вежею зі справжнім середньовічним швейцарським годинником. 

Вільний вечір у місті.  Ви можете відпочити у готелі або прогулятися набережною Південного Бугу; повечеряти у затишних ресторанчиках та посмакувати страви Поділля.2-й день

Сніданок у готелі. Сьогодні на нас чекає не менш насичена програма ніж вчора.

Спочатку відвідаємо одну з найголовніших локацій Вінниці - музей Миколи Пирогова, видатного вченого, геніального хірурга, засновника Товариства Червоного Хреста.

Пирогов став першим у світі хірургом, хто застосував наркоз під час операції. Придумав гіпсову пов'язку при переломах, розробив топографічну анатомію, вивчивши людське тіло до найдрібніших подробиць. Першим у світі використав унікальний штучний склад для подовження занадто короткої кістки. Точно невідомо, скільки операцій за своє життя провів Пирогов, але їх число перевалює за 100 тисяч!

Далі ми їдемо з Вінниці, щоб побачити три заміські палаци - палац Грохольського (Вороновиця)палац Щербатової (Немирів) та палац Потоцького (Тульчин). 

 Насамкінець, оглянемо склеп-усипальницю Потоцьких у селищі Печера та дивовижну природу долини Південного Бугу. 

Повертаємось до Києва. Орієнтовне прибуття о 21:00.


🔥Указана полная стоимость тура с проживанием🏠, дорогой✈️, транcфером🚌 и питанием🥙 по программе.
*за человека при двухместном размещении

автор тура: Ирина
тур №11321 опубликован 02.06.2023, 13:52
политика конфиденциальности
© itour ltd, 2001-2023
Top