ЭКСКУРСИИ за 850₴👉Екскурсія в Умань: старий та новий парки
Турстанок - доступные путешествия
от 850₴ Киев ЭКСКУРСИИ

Екскурсія в Умань: старий та новий парки

дати виїзду: 10.06, 2,30.07, 27.08, 17.09, 8.10, 5.11

8:00 Збір туристів на станції метро "Іподром". 

Переїзд до Умані хорошою дорогою (220 км).

Прибуття до Умані. Пішохідна екскурсія стежками та схилами всесвітньо відомого парку "Софіївка"! Парк входить в список "7 чудес України". У будь-яку пору року він неймовірний, але восени найбільше манить до себе в гості: неспішно прогулятись під кронами розлогих дерев, пошурхотіти опалим листям, покататись на човниках, погодувати білочок, подихати свіжим пряним повітрям, а також повірити у кохання. Тури в Умань не залишають байдужими навіть досвідчених мандрівників! Парк завжди залишає незабутні враження!

Під час екскурсії в Умань ви зможете прогулятись витіюватими стежками "англійського парку", історія існування якого нараховує більш як 200 років. Під час прогулянки вас супроводжуватимуть витончені скульптури античних богів та богинь, а також відомі сюжети "Іліади" та "Одіссеї" Гомера. Ви побачите наймальовничіші атракції парку, про які знає не кожен мандрівник, відвідаєте улюблені місця поетів та романтиків: терасу Муз, міст на острові Анти-Цирцеї, Китайську альтанку та Скалу смерті.

Вільний час для обіду, прогулянок або пікніку під спів пташок. Рекомендуємо взяти з собою щось для перекусу, або придбати на місці. Також ви можете скористатись додатковими послугами парку.

Також рекомендуємо у вільний час відвідати фентезі парк "Нова-Софіївка". Поринути у містичний світ міфічних героїв, мужніх самураїв, величних драконів та фантастичних неземних істот. 

17:00 Виїзд додому. Прибуття до Києва (метро Іподром) орієнтовно до 20:00. 

🔥Указана полная стоимость тура с проживанием🏠, дорогой✈️, транcфером🚌 и питанием🥙 по программе.
*за человека при двухместном размещении

автор тура: Ирина
тур №11320 опубликован 02.06.2023, 13:42
политика конфиденциальности
© itour ltd, 2001-2023
Top